نمونه سوالات آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه

بروزترین و کاملترین مجموعه نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه را فقط در سایت ما خواهید یافت .شما همکاران و کاربران عزیز سایت جهت دانلود کردن این مجموعه بسیار کامل حاوی بیش از 7000 سوال واقعی آزمون های مراحل اول , دوم ؛ سوم و نهایی برگزار شده در سال 97 و 98 به همراه پکیج کامل و طبقه بندی شده منابع آزمون برای تک تک مراحل روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای مشاهده جزئیات و  دانلود کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

 

به واسطه اهمیت مساله ایمنی و امنیت در مدرسه بعد از دوره ضمن خدمت مدرسه آماده که اردبهشت و خرداد ماه 97 برای فرهنگیان استان تهران برپا شد آموزش و پرورش اقدام به برگزاری یک دوره مشابه به لحاظ محتوایی اینبار در سطح کشوری و برای مدیران و معاونین مدارس کرده است. 

سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران زمیــــــن همانگونه که به عنوان یک لیدر و پیشرو اقدام به ارائه محتوا ها , ویدئو جلسات و سوالات دوره مدرسه آماده نمود اقدام به گردآوری و ارائه منابع آزمون و نمونه سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه میکند. امید که بتوانیم اینبار هم مورد اعتماد شما باشیم و مطالب ارائه شده ما مورد قبول , رضایت و استفاده شما یروران گرانقدر قرار گیرد.

 

نحوه دانلود سوالات و منابع آزمون این دوره

همکاران عزیز ما شامل مدیران و معاونین مدارس هم اکنون میتوانید برای دانلود بسته  بسیار کامل و بروز شونده حاوی محتوا و ویدئو های آموزی و نمونه سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه روی دکمه دانلود در ادامه کلیک نمایدد .

بیش از 2000 سوال آزمون مرحله اول ایمنی مدارس به همراه منابع آموزشی

بیش از 2000 سوال سوال آزمون مرحله دوم ایمنی مدارس به همراه منابع آموزشی

بیش از 2000 سوال آزمون سوم ایمنی و امنیت در مدرسه به همراه منابع آموزشی

حدود 1500 سوال اختصاصی مرحله نهایی و در مجموعه بیش از 7000 سوال طبقه بندی شده از آزمون های برگزار شده

برای مشاهده جزئیات و  دانلود کلیک کنید

دانلود سوالات

اطلاعات کلی و تاریخ های مهم برگزاری و آزمونهای 4 مرحله ای دوره ایمنی و امنیت در مدرسه

همکاران عزیز توجه داشته باشید که دوره ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنمیت در مدرسه از 24 مهر ماه 1397 شروع شده و  از دوم تا چهارم آبانماه 97 آزمون مرحله اول آن میباشد.

کانال تلگرام معلمان

همکاران ما بصورت ویژه سعی در پوشش این دوره دارند و در ادامه سوالات آزمون واقعی را هم به این بسته اضافه خواهیم کرد .

توجه داشته باشید که : کسانی که یکبار این بسته را خریداری و دانلود نمایند تا پایان دوره کلیه آپدیت ها را روی ایمیل خودشان دریافت خواهند کرد . و نگران رسیدن سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه به دستشان نباشند . 

برای مشاهده جزئیات و  دانلود کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

سند ایمنی مدارس

در این بسته علاوه بر محتوای متنی استخراج شده از فیلم های جلسات دوره ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه چند فایل ویژه و مفید دیگر هم گنجانده شده است که از آن جمله میتوان به سند ایمنی مدارس , دستورالعمل امنیت و ایمنی در مدارس , سوالات آزمون واقعی مدرسه آماده , سناریو های ایمنی در مدرسه و.. هم گنجانده شده است که همکاران گرانقدر خالی از لطف نخواهد بود اگر آنها را هم دانلود کرده و مورد مطالعه قرار دهند.

دانلود سوالات ایمنی و امنیت در مدارس

توجه داشته باشید در هنگام دانلود سوالات حتی المکان یک ایمیل صحیح و در دسترس ارائه نمایید تا به موقع بروزرسانی ها را دریافت نمایید و تنها در صورتی که ایمیل ندارید بعد از دانلود از طریق ارتباط در تلگرام یا واتس آپ با شماره 09332978858 پیگیر دریافت بروزرسانی منابع آزمون و سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه باشند.

 

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسهدر روزهای آتی بسته کامل منابع و سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه را میتوانید از همین صفحه دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

نحوه خریداری و دانلود منابع آزمون و مجموعه سوالات و نمونه سوال دوره ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی با ایمنی و امنیت در مدرسه

برای دانلود منابع آزمون و بسته سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه روی دکمه زیر کلیک نمایید . فرایند دانلود نیازمند اتمام مراحل پرداخت هزینه میباشد . بعد از مرحله پرداخت منتظر بمانید تا به صفحه دانلود هدایت شوید . هر گونه مشکل در خرید آنلاین و دانلود این بسته نمونه سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه را از صرفا از طریق واتس آپ یا تلگرام با ما در میان بگذارید.

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

مبلغ مورد نیاز برای دانلود : 5000 تومان

برای مشاهده جزئیات و  دانلود کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

10 Dec 2018