نمونه سوالات آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه

بروزترین و کاملترین مجموعه نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه را فقط در سایت ما خواهید یافت .به واسطه اهمیت مساله ایمنی و امنیت در مدرسه بعد از دوره ضمن خدمت مدرسه آماده که اردبهشت و خرداد ماه 97 برای فرهنگیان استان تهران برپا شد آموزش و پرورش اقدام به برگزاری یک دوره مشابه به لحاظ محتوایی اینبار در سطح کشوری و برای مدیران و معاونین مدارس کرده است. 

سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران زمیــــــن همانگونه که به عنوان یک لیدر و پیشرو اقدام به ارائه محتوا ها , ویدئو جلسات و سوالات دوره مدرسه آماده نمود اقدام به گردآوری و ارائه منابع آزمون و نمونه سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه میکند. امید که بتوانیم اینبار هم مورد اعتماد شما باشیم و مطالب ارائه شده ما مورد قبول , رضایت و استفاده شما یروران گرانقدر قرار گیرد.

 

نحوه دانلود سوالات و منابع آزمون این دوره

همکاران عزیز ما شامل مدیران و معاونین مدارس هم اکنون میتوانید برای دانلود بسته  بسیار کامل و بروز شونده حاوی محتوا و ویدئو های آموزی و نمونه سوالات ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه روی دکمه دانلود در ادامه کلیک نمایدد .

دانلود سوالات

اطلاعات کلی و تاریخ های مهم برگزاری و آزمونهای 4 مرحله ای دوره ایمنی و امنیت در مدرسه

همکاران عزیز توجه داشته باشید که دوره ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنمیت در مدرسه از 24 مهر ماه 1397 شروع شده و  از دوم تا چهارم آبانماه 97 آزمون مرحله اول آن میباشد.

کانال تلگرام معلمان

همکاران ما بصورت ویژه سعی در پوشش این دوره دارند و در ادامه سوالات آزمون واقعی را هم به این بسته اضافه خواهیم کرد .

توجه داشته باشید که : کسانی که یکبار این بسته را خریداری و دانلود نمایند تا پایان دوره کلیه آپدیت ها را روی ایمیل خودشان دریافت خواهند کرد . و نگران رسیدن سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه به دستشان نباشند . 

سند ایمنی مدارس

در این بسته علاوه بر محتوای متنی استخراج شده از فیلم های جلسات دوره ضمن خدمت ایمنی و امنیت در مدرسه چند فایل ویژه و مفید دیگر هم گنجانده شده است که از آن جمله میتوان به سند ایمنی مدارس , دستورالعمل امنیت و ایمنی در مدارس , سوالات آزمون واقعی مدرسه آماده , سناریو های ایمنی در مدرسه و.. هم گنجانده شده است که همکاران گرانقدر خالی از لطف نخواهد بود اگر آنها را هم دانلود کرده و مورد مطالعه قرار دهند.

دانلود سوالات ایمنی و امنیت در مدارس

توجه داشته باشید در هنگام دانلود سوالات حتی المکان یک ایمیل صحیح و در دسترس ارائه نمایید تا به موقع بروزرسانی ها را دریافت نمایید و تنها در صورتی که ایمیل ندارید بعد از دانلود از طریق ارتباط در تلگرام یا واتس آپ با شماره 09332978858 پیگیر دریافت بروزرسانی منابع آزمون و سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه باشند.

 

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسهدر روزهای آتی بسته کامل منابع و سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه را میتوانید از همین صفحه دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

نحوه خریداری و دانلود منابع آزمون و مجموعه سوالات و نمونه سوال دوره ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی با ایمنی و امنیت در مدرسه

برای دانلود منابع آزمون و بسته سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه روی دکمه زیر کلیک نمایید . فرایند دانلود نیازمند اتمام مراحل پرداخت هزینه میباشد . بعد از مرحله پرداخت منتظر بمانید تا به صفحه دانلود هدایت شوید . هر گونه مشکل در خرید آنلاین و دانلود این بسته نمونه سوالات آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه را از صرفا از طریق واتس آپ یا تلگرام با ما در میان بگذارید.

نمونه سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت در مدرسه

مبلغ مورد نیاز برای دانلود : 5000 تومان

دانلود سوالات

کانال تلگرام معلمان

10 Dec 2018